Ad-interim voorzitter

Ad-interim voorzitter

J.P.H de Wit

Vice-voorzitter

Vice-voorzitter

M.E.J. Boonman

Penningmeester

Penningmeester

F.A.T.M. de Wit

Leden

Leden

G.C.G. Roovers

Bestuurslid

Bestuurslid

M.C.T. van Geel

Bestuurslid

Bestuurslid

R. Koks

Ere-voorzitter

Ing. J.A. Kok

Ere-leden

E.W. Berger
L.J. Gillet
J. Hulsker
F.G.L. van Putten
Mr. J.W.G. van Rosmalen
A.H. Ruitenbeek
W.F.K. de Wild
P.W.M. Dorn

Sectiebestuur

Karting

Karting

R. Caresani

karting@knaf.nl

Autorensport

Autorensport

Rally

Rally

B. Luijbregts

bsr@knaf.nl

Historische rallysport

Historische rallysport

E.R. van den Hoorn

bshr@knaf.nl

Rallycross

Rallycross

H. Heuvelmans

rallycross@knaf.nl

Autocross

Autocross

Terreinsport

Terreinsport

R. Hoogendoorn

info@knaf.nl

Virtueel racen

Virtueel racen

R. Hoogterp

info@knaf.nl

Commissies

Klik hieronder op de gewenste commissie voor alle informatie. 

Licentiecommissie

Autorensport

Voorzitter

Fred Frankenhout

Secretariaat

Duwboot 85
3991 CG Houten
088-0047802
info@knaf.nl

Rally

Secretariaat

Duwboot 85
3991 CG Houten
088-0047840
rally@knaf.nl

Terreinsport (o.a. voor licentieaanvraag Dakar)

Secretariaat

Duwboot 85
3991 CG Houten
088-0047888
knafterreinsport@hotmail.com

Juridische commissie

Leden

Mr. Tom Mulder
Ms. Petra Splinter

Secretariaat

KNAF Federatiebureau
Duwboot 85
3991 CG Houten

Veiligheidscommissie

Veiligheidsfunctionaris

J. Verpalen
A. Slotboom

Duwboot 85
3991 CG Houten
088-0047800

Assistent Veiligheidsfunctionaris (uitsluitend Dragrace)

n.n.b.

Commissie officials

Leden

Autorensport

Jeroen Steenhuis
Ria Waterreus
Han ten Tuynte

Rally

N.T.B.

Rallycross

Hans Heuvelmans

Autocross

Maria Schuurmans

Terreinsport

Vacature

Karting

Vacature

Secretariaat

KNAF Federatiebureau
Angela Keuper
a.keuper@knaf.nl

Commissie sportcommissarissen

Leden

Mr. Tom Mulder
Ms. Petra Splinter

Secretariaat

KNAF Federatiebureau
Duwboot 85
3991 CG Houten

Commissie veiligheid technische/persoonlijke uitrusting

Voorzitter

Marc Boonman

Secretaris

Federatiebureau

Sectie Karting

Ton Nachtegeller

Sectie ARS Modern

Klaas van Vuure
Siep de Jong

Sectie ARS Historisch

-

Sectie Rally

Henk Harmsen

Sectie Rallycross

Bart van Keken

Sectie Autocross:

Gert-Jan Kuipers
Douwe Bos
Gerard Roeterdink

Sectie Terreinsport

Coen van de Zandschulp

DAPA commissie

Voorzitter

n.n.b.

Leden

Vincent van Dantzig
Kees Koning
Henk de Winter
René de Boer

Reglementen commissie

Voorzitter

Marc Boonman

Leden

Rally

Contactpersoon: Arie Kroeze

Autorensport

Contactpersoon: Ria Waterreus

Autocross

Contactpersoon: Arnoldina Heeres

Secretariaat

KNAF Federatiebureau
Duwboot 85
3991 CG Houten
reglementen@knaf.nl

Medische commissie

Voorzitter

E.A.J.G. Koolen (FIA C.M.O.)

Leden

J.A.K. Peper
X. de Waart
H.F.B. Vos
A. Dekker
A.T.M. Blom

Secretariaat

Duwboot 85
3991 CG Houten
mc@knaf.nl

Commissie duurzaamheid

Voorzitter

Ralph Koks

Leden

Maarten van Wesenbeeck
John Timmers
Lisette Bakker
Bert Mets
Roel Brussen
Marcel Lambrechts
Dick Leermakers
Job van den Broek
Sander de Geus
Ronald Stiefelhagen
Berend Slijkhuis

KNAF Federatiebureau

General Manager

Maarten van Wesenbeeck
m.vanwesenbeeck@knaf.nl
088-0047801

Veiligheidsfunctionaris

André Slotboom
a.slotboom@knaf.nl
088-0047800

Financiële administratie

Remco Scheelings
r.scheelings@knaf.nl
088-0047801

Office manager

Kelly Theunissen
k.theunissen@knaf.nl
088-0047802

Verenigingen & officialzaken 

Angela Keuper
a.keuper@knaf.nl
088-0047803

Projectmanager

Lisette Bakker
l.bakker@knaf.nl
088-0047804

Coördinator marketing en communicatie

Matty van Gastel
m.vangastel@knaf.nl
088-0047805

Milieu, techniek en veiligheid

Berend Slijkhuis
b.slijkhuis@knaf.nl
088-0047807

Assistent office manager

Michelle Moree
info@knaf.nl
088-0047808

Stagiair veiligheidskunde

Jorn Vogelaar
stage@knaf.nl
088-0047888

Organogram

Image