Gebruik de gegevens hieronder om contact op te nemen met de KNAF.
Of stuur een email naar info@knaf.nl.

KNAF Federatiebureau

Adres:
Duwboot 85
3991 CG Houten

 

Bankrelaties:
ING: 665545967
BIC: INGBNL2A
IBAN: NL57INGB0665545967

Telefonische openingstijden:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 08:30 - 12.15 en van 13.00 - 17:00 uur
Woensdag van 13.00 - 17.00 
Op woensdag zijn wij in de ochtend niet bereikbaar in verband met het werkoverleg. 

Telefoonnr.: +31 (0) 88 00 47 888

Heeft u vragen over uw licentie? Kijk dan eerst onder het kopje licentie voor de diverse handleidingen.

Wilt u langskomen op het Federatiebureau? Dat kan alleen op afspraak. Stuur een mail naar info@knaf.nl

Foto ASJ
Van links naar rechts: Ingrid van Tuijl, Angela Keuper, Lisette Bakker, Sanne Quick, André Slotboom, Maarten van Wesenbeeck, Remco Scheelings

 

Maarten van Wesenbeeck
General Manager
m.vanwesenbeeck@knaf.nl
088-0047801

André Slotboom
Veiligheidsfunctionaris
a.slotboom@knaf.nl
088-0047800

Sanne Quick
Licenties
s.quick@knaf.nl
088-0047802

Remco Scheelings
Financiële administratie
r.scheelings@knaf.nl
088-0047805

Angela Keuper
Coördinator Verenigingen & Officialzaken 
a.keuper@knaf.nl
088-0047803

Lisette Bakker 
Projectmanager 
l.bakker@knaf.nl
088-0047804

Joery van Schoot
Medewerker marketing en communicatie
joery@knaf.nl 

Technische vragen kunt u mailen naar techniek@knaf.nl